Aktuální přehled o všech utkání hraných družstvy FbC Hradec Králové v daném týdnu
Družstvo | Soutěž / místo | Datum | Čas | Utkání | |
---|---|---|---|---|---|
Starší žáci D | Královéhradecký přebor starších žáků Tělocvična ZŠ Žacléř |
so 18.3. | 09:50 | FbC Hradec Králové D TJ Baník Medvědi Žacléř |
6:10 |
11:30 | FbC Hradec Králové D Florbal Primátor Náchod B |
5:10 | |||
12:20 | FBŠ Nové Město nad Metují FbC Hradec Králové D |
6:5 | |||
Starší žáci C | Liga starších žáků - skupina 4 SH Slatiňany |
ne 19.3. | 14:15 | FBC DONAP Česká Skalice FbC Hradec Králové C |
1:2 |
12:00 | FbC Hradec Králové C SOKOLI Pardubice B |
3:4 | |||
15:45 | FbC Hradec Králové C FBK Piráti Sokol Chrudim |
7:3 | |||
09:45 | FBC Dobruška FbC Hradec Králové C |
1:4 | |||
Starší žáci B | Liga starších žáků - skupina 4 SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny |
ne 19.3. | 13:30 | FbC Hradec Králové B FbC Hradec Králové A |
1:14 |
15:45 | Finance Novák FBK Jičín černí FbC Hradec Králové B |
11:0 | |||
09:00 | FbC Hradec Králové B SOKOLI Pardubice |
1:4 | |||
11:15 | FbC Skuteč FbC Hradec Králové B |
5:1 | |||
Starší žáci A | Liga starších žáků - skupina 4 |
ne 19.3. | 15:00 | FbC Hradec Králové A FbC Skuteč |
7:2 |
12:00 | Finance Novák FBK Jičín černí FbC Hradec Králové A |
4:2 | |||
10:30 | FbC Hradec Králové A SOKOLI Pardubice |
2:2 | |||
Junioři B | 3. liga juniorů - skupina 4 Tréninkové centrum Sokoli Pardubice |
ne 19.3. | 10:30 | FbC Hradec Králové B Orel Přelouč |
15:2 |
14:00 | HAGA Pardubice FbC Hradec Králové B |
3:6 | |||
Elévové černí | Královehradecká liga elévů SH Pulická Dobruška |
so 18.3. | 12:00 | FbC Hradec Králové černí FBC Trutnov (DTJ) |
0:0 |
10:20 | TJ Sokol Jaroměř FbC Hradec Králové černí |
0:0 | |||
09:00 | FbC Hradec Králové černí FBC Dobruška |
0:0 | |||
12:20 | TJ Sokol Jaroměř FbC Hradec Králové černí |
0:0 | |||
11:00 | FbC Hradec Králové černí FBC Dobruška |
0:0 | |||
10:00 | FbC Hradec Králové černí FBC Trutnov (DTJ) |
0:0 | |||
Elévové bílí | Královehradecká liga elévů SH Orlovna Rtyně v Podkrkonoší |
so 18.3. | 10:20 | FbC Hradec Králové bílí FBK Draci Hořice U11 |
0:0 |
11:40 | Florbal Primátor Náchod FbC Hradec Králové bílí |
0:0 | |||
09:40 | Florbal Primátor Náchod FbC Hradec Králové bílí |
0:0 | |||
12:20 | FbC Hradec Králové bílí FBK Draci Hořice U11 |
0:0 | |||
11:00 | FbC Hradec Králové bílí Orel Rtyně v Podkrkonoší |
0:0 | |||
09:00 | FbC Hradec Králové bílí Orel Rtyně v Podkrkonoší |
0:0 | |||
A tým | Národní liga - západ MSH Mladá Boleslav |
ne 19.3. | 12:30 | ASK Orka Čelákovice FbC Hradec Králové |
|
SH Čakovice |
so 18.3. | 13:00 | ASK Orka Čelákovice FbC Hradec Králové |
9:5 |