A tým
6. 3. 2023

Stav čtvrtfinálové série je srovnán, o vítězi se rozhodne tuto středu!

​Review: FbC Hradec Králové vs TJ Sokol Jaroměř

Muži "A" se tento víkend vypravili bojovat do Jaroměře. Oba zápasy byly velmi vyrovnané a vždy rozhodovala až třetí třetina. Nicméně jak v sobotu, tak v neděli dopadl zápas lépe pro domácí Jaroměř, která tak srovnala stav série na 2:2.

O vítězi této čtvrtfinálové série se rozhodne ve středu 8. března v Třebešské hale. Zápas startuje v 19:30, tentokrát jde o vše!
Přijďte nás podpořit a společně bojovat za Hradec!

SO 04.03.
FbC Hradec Králové vs TJ Sokol Jaroměř

3:5 (1:1; 2:2; 0:2)

Komentář FbC Hradec Králové - Pokorný Tomáš (Trenér): Tak trochu jsme zopakovali výkon z Plzně. Úvod zápasu super, brzké vedení, ale pak se nám z hlavy vytratila zodpovědnost a začaly se nám kupit individuální chyby. Na zítra odpočineme, usměrníme hlavu, předvedeme zodpovědný výkon a odvezeme si postup se série. Děkujeme fans za podporu.

Komentář TJ Sokol Jaroměř - Balcar Roman (Vedoucí): Utkání ve vysokém tempu se spoustou šancí na obou stranách se muselo líbit všem. Úvod nám lehce utekl, ale od desáté minuty jsme šli s výkonem rapidně nahoru a Hradec už jen dotahoval. Ve třetí části hry jsme si vytvořili spoustu šancí, které jsme nevyužili, ale tlak vyvinutý na soupeře nakonec přinesl ovoce a rozdílovou branku. V závěru jsme zvládli hradeckou hru v šesti a ještě dali pátý gól. Hrajeme teď nejtěžší zápasy sezóny a dnes jsme si ověřili, že je dokážeme zvládnout, i když stav série stále není příznivý.

1:2 (1:1; 0:0; 0:1)

Komentář FbC Hradec Králové - Pokorný Tomáš (Trenér): Dneska urputné utkání, kde ani jeden tým nechtěl udělat chybu se šťastnějším koncem pro domácí. Nicméně doma před vyprodanou Třebší si sérii uzmeme pro sebe!

Komentář TJ Sokol Jaroměř - Balcar Roman (Vedoucí): Šedesát minut pekelného tempa, souboje, bloky, návraty, výkony golmanů prostě pěkné play-off. Diváci jistě čekali více branek a konečný výsledek potěšil více ty jaroměřské. Série je vyrovnána a tak je to správně! Ve středu se rozhodne, který tým půjde do semifinále. My věříme, že to bude Sokol Jaroměř.