A tým
7. 3. 2024

PREVIEW | TŘETÍ ZÁPAS ČTVRTFINÁLOVÉ SÉRIE V TŘEBŠI

Hradeckým florbalistům se první dva zápasy čtvrtfinálové série nepovedly podle představ, musí tedy odvracet nepříznivé skóre 0:2 na zápasy. V sobotu 9. 3. se ovšem muži představí na domácí půdě a rozhodně nedají Panterům z Otrokovic nic zadarmo. Třetí zápas čtvrtfinále vypukne v 17:00 v Třebši!

V prvním zápase na půdě Otrokovic se bojovalo až do samotného konce, když ještě necelou minutu před koncem hradečtí srovnali skóre zápasu na 3:3. Hradecký tým ukázal, že bojovat bude za každou cenu a tří brankové manko dokázal během třetí třetiny dohnat. Přestože prodloužení bylo blízko, domácí Lukáš Kubíček zápas rozhodl 21 vteřin před koncem základní hrací doby. První a velmi cenný bod tedy brali domácí. Brankou a dvěma asistencemi se blýskl domácí Lukáš Kubíček, hradecký Vít Heger připsal dva góly a Milan Koubek dvě asistence.

Nedělní utkání se odehrávalo v naprosto jiném duchu, v prvních pěti minutách bylo v podstatě po zápase. Hradec vstoupil do druhého utkání čtvrtfinálové série doslova hororově a ve druhé třetině už se musel potýkat s výsledkem 6:0. Svůj první gól hradečtí dokázali vsítit až v polovině druhé části. Otrokovičtí odehráli zápas ve velké pohodě a v poklidu si došli pro vysoké vítězství 10:2 a připsali si ještě cennější výhru, která jim zajistila vedení 2:0 na zápasy. Hradecký tým potrápil především otrokovický sniper Ladislav Gál, který vstřelil hned 4 branky a František Vykopal, který připsal dva góly a dvě asistence. V hradeckém dresu se do otrokovické sítě trefil Lukáš Gregor a Štěpán Heger.

V sobotu 9. 3. se vidíme v Třebši! Už není kam uhnout, hradečtí florbalisté musí nutně vyhrát oba zápasy, aby vrátili sérii do Otrokovic a mohli ještě zabojovat o postup do semifinále první ligy. Tak dorazte zaplnit domácí halu, budeme vás potřebovat!

Případný čtvrtý zápas se odehraje v neděli 10. 3., též od 17:00 v Třebši.

Další­ články