A tým
1. 3. 2024

PREVIEW | K PRVNÍM ZÁPASŮM ČTVRTFINÁLE DO OTROKOVIC

Po týdenní pauze jde na scénu opět hradecký florbal. K prvním dvěma zápasům čtvrtfinále vyrážíme již zítra, a to do dalekých Otrokovic, kde se postavíme proti domácím Panthers. Mužský celek čeká náročný dvojzápas, který započnou v sobotu 2. 3. v 18:00 v SH Štěrkoviště. Úvodní buly nedělního zápasu proběhne v 16:00.

Tým mužů z Hradce Králové se po základní části umístil na 5. místě, což by na začátku sezóny rozhodně téměř nikdo nečekal. Ovšem svěřenci Tomáše Pokorného ukázali, že jejich forma stále stoupá vzhůru a zapsali tak historický úspěch pro hradecký florbal. Bodově se blýskli především Milan Koubek (20+23) a Lukáš Gregor (28+6), kteří se oba umístili na předních příčkách bodování celé soutěže.

Panterům závěr základní části úplně nevyšel podle představ. V posledním zápase podlehli Hattricku Brno 3:4 v prodloužení, Znojmo je na domácí půdě přehrálo poměrem 4:1 a pražský Start se hráčům z Otrokovic podařilo porazit až v samotném prodloužení. Ze 4. místa po základní části si tedy Otrokovice v podstatě musely počkat na soupeře, po kterém nikdo z umístěných na 1.- 3. nesáhne. Výraznou postavou v týmu Otrokovic je bezpochyby Ladislav Gál (34+20), který se po základní části umístil na 2. místě v kanadském bodování celé 1. ligy.

Vzájemné zápasy v základní části:
FbC RESPECT Hradec Králové x Goldea PANTHERS OTROKOVICE - 3:6
Goldea PANTHERS OTROKOVICE x FbC RESPECT Hradec Králové - 4:5pn

Jak tuto sérii vidí Lukáš Gregor?
„Na venkovní první zápasy série se hodně těšíme. Čekají nás těžké a tvrdé zápasy na nepříjemné venkovní půdě v Otrokovicích, kde domácí požene plná hala. Věřím, že jsme se na čtvrtfinále kvalitně připravili a do Hradce přivezeme dva body v sérii.“

Můžeme se rozhodně těšit na ostré souboje a vyrovnaná utkání, kde si hráči nedají nic zadarmo! Tak sledujte o víkendu zápasy online na platformě ceskyflorbal.tv!
Domácí zápas odehrajeme 9. 3. v 17:00 v Třebši! Případné 4. utkání se odehraje v neděli 10. 3. též v 17:00.

Další­ články