A tým
9. 3. 2023

Muži ˝A˝ jsou v semifinále!

​Review: FbC Hradec Králové vs TJ Sokol Jaroměř

FbC Hradec Králové vs TJ Sokol Jaroměř

9:3 (3:2; 1:0; 5:1)

Ve středu se čtvrtfinále play-off přesunulo zpátky do Třebše, kde jsme nezaváhali a sebevědomě postoupili do semifinále. Po velmi vyhrocené sérii se mužům "A" podařilo vyhrát rozhodující zápas poměrem 9:3 a postoupit tak dál! Děkujeme soupeřům za velmi zajímavou sérii. Zároveň děkujeme fanouškům, ukázali jste, že na hradecké fanoušky nikdo nemá!


Komentář FbC Hradec Králové - Pokorný Tomáš (Trenér): Můj dům, můj hrad. V této sérii to platilo doslova a dopísmene. Dnes se nám vyplatilo šáhnout mírně do sestavy a přineslo to ovoce. Celý zápas jsme odehráli fantasticky a za to patří klukům velké díky! Děkuji i soupeři z Jaroměře - byla to sice velmi vyhrocená a tvrdá série, ale velice nás prověřila. Poté velice děkuji oběma táborům fans - všech pět zápasů se hrálo v parádní kulise, kterou může kdekdo závidět. Myslím si, že pro florbal v kraji to byla velice přitažlivá série. My jdeme odpočinout a připravit se - v sobotu znovu na značkách!

Komentář TJ Sokol Jaroměř - Balcar Roman (Vedoucí): Sezóna nám skončila a nemáme se zač stydět. O víkendu jsme prožili skvělý comeback, ale výkon jsme nezopakovali a proto dnes končíme sezónu. Předvedli jsme velkou bojovnost a za to týmu děkuji. Děkujeme našim fanouškům, že nás přijeli podpořit. Hezký zbytek sezóny všem!

Střely

20:18

Vyloučení
3:6

Úspěšnost zákroků (%)
83.33 : 55.00

Decathlon Hráč utkání FbC Hradec Králové: Matyáš Velc

Decathlon Hráč utkání TJ Sokol Jaroměř: Tomáš Černý

Další­ články