NOVINKY

ZMĚNY VE VEDENÍ KLUBU A KLUBOVÉ CÍLE NA NOVOU SEZÓNU!

FbC Hradec Králové se 17 přihlášenými družstvy vstupuje do další sezóny jako nejpočetnější florbalový oddíl Královéhradeckého a Pardubického kraje. Jednoznačným cílem je postup mužů do Národní ligy. Cílem juniorského týmu je probojovat se do vrcholové skupiny CE ligy juniorů. Dorostenci, kteří letos nově hrají košovým systémem, mají za cíl pravidelně hrát v prvním koši v té nejtěžší konkurenci. Starší žáci budou jako každý rok bojovat o první příčky zajišťující účast na MČR. U nejmladších kategorií klademe důraz na všestranný rozvoj a pěstování kladného vztahu ke sportu a  pohybu vůbec.
Ještě před startem sezóny došlo k několika změnám ve vedení oddílu. Stávající předseda a manažer oddílu Michal Moravec z důvodu pracovního vytížení opouští obě funkce a zůstává členem Výkonného výboru. Děkujeme Michalovi za jeho úsilí, čas i odvedenou práci pro náš klub.
Pozici předsedy nově zastává dlouholetý člen Výkonného výboru Petr Drahoňovský a do funkce sportovního manažera oddílu nastoupil Tomáš Pokorný. Oběma přejeme hodně zdaru a celému klubu další a úspěšnou sezónu.