NOVINKY

VÝSLEDKOVÝ SERVIS: MUŽI A PO POLOVINĚ SOUTĚŽE BEZ ZTRÁTY KYTIČKY!

VÝSLEDKOVÝ SERVIS: MUZI A PO POLOVINĚ SOUTĚŽE BEZ ZTRÁTY KYTIČKY!

Sobota 24.11.
Muži A vs. 1. FbK Tábor (15:30, ZŠ Kukleny) 8:5
Muži B vs. FBC Orel Rtyně v Podkrkonoší B (10:30, ASVA Jaroměř) 7:2
Muži B vs. Hvězdy Česká Skalice (12:30, ASVA Jaroměř) 8:15
Junioři vs. Sokol Brno I EMKOCase Gullivers (16:00, VUT Cesa Brno I) 6:3
Dorost B vs. FbC Skuteč (9:00, Multifunkční MSH Skuteč) 4:5
Dorost B vs. 1. FBC Polička dorostenci (12:30, Multifunkční MSH Skuteč) 14:2
Mladší žáci bílí vs. FBC Trutnov (9:00, SH ZŠ R. Frimla Trutnov)
Mladší žáci bílí vs. KM Automatik FBK Jičín (10:35, SH ZŠ R. Frimla Trutnov)
Mladší žáci bílí vs. TJ Sokol Dvůr Králové nL (12:10, SH ZŠ R. Frimla Trutnov)
Elévové černí vs. DDM Holice (9:00, ZŠ Kukleny)
Elévové černí vs. FBC Peaksport Litomyšl (10:30, ZŠ Kukleny)
Elévové černí vs. FbK Orlicko – Třebovsko (12:40, ZŠ Kukleny)

Neděle 25.11.
Muži A vs. FBC Strakonice P.A. (14:30, ZŠ Kukleny) 14:4
Junioři vs. Bulldogs Brno (11:00, SH SportPoint Brno) 5:8
Starší žáci A vs. Florbal Primátor Náchod (10:20, Tréninkové centrum Sokol Pardubice) 2:1
Starší žáci A vs. FTC Vysoké Mýto (11:40, Tréninkové centrum Sokol Pardubice) 7:0
Starší žáci A vs. Sokol Pardubice (13:00, Tréninkové centrum Sokol Pardubice) 3:0
Starší žáci A vs. FBC Dobruška (14:20, Tréninkové centrum Sokol Pardubice) 4:0
Starší žáci B vs. KM Automatik FBK Jičín (9:40, MSH Litomyšl) 2:4
Starší žáci B vs. FBC Peaksport Litomyšl (11:00, MSH Litomyšl) 1:3
Starší žáci B vs. FBC Trutnov (DTJ) (12:20, MSH Litomyšl) 1:7
Starší žáci B vs. Sokol Pardubice B (14:20, MSH Litomyšl) 0:4
Starší žáci C vs. FBC Hvězdy Česká Skalice (9:50, MSH Holice) 4:3
Starší žáci C vs. FbC Letohrad Orel Orlice (11:30, MSH Holice) 5:1
Starší žáci C vs. Sokol Pardubice (14:00, MSH Holice) 2:9
Přípravka bílí vs. FBŠ Všestary (12:00, ZŠ Kukleny)
Přípravka bílí vs. DDM Nová Generace (13:30, ZŠ Kukleny)
Přípravka bílí II. vs. FBK Draci Hořice (9:30, ZŠ Kukleny)
Přípravka bílí II. vs. FBK Jičín (11:00, ZŠ Kukleny)
Přípravka černí vs. FBC Orel Rtyně v Podkrkonoší (11:30, ZŠ Kukleny)
Přípravka černí vs. FBŠ Všestary (13:00, ZŠ Kukleny)
Přípravka černí II. vs. Florbal Primátor Náchod (9:00, ZŠ Kukleny)
Přípravka černí II. vs. FBK Draci Hořice (10:30, ZŠ Kukleny)

vysledkovy-servis