NOVINKY

VÁNOČNÍ BESÍDKA!

Blíží se nám Vánoce a je čas na avizovanou besídku. Besídka se bude konat v sobotu 22.12. 2018 v hale ZŠ Kukleny (co hrajeme turnaje). A bude rozdělena do dvou bloků.

 
Sraz všech účastníků (pro přípravku, elévy a mladší žáky) bude v 8:30 (prosím o dochvilnost, tak abychom mohli v 9:00 hod začít) předpokládaný konec (pro přípravku, elévy a mladší žáky) je kolem 14:30. Každé dítě které se besídky zúčastní přinese nějaký vánoční dárek (opravdu nějakou drobnost), který se dá pod společný stromek a na konci si děti dárky rozdělí (budou si vybírat dle pořadí v turnaji). 
Součástí „dopolední“ vánoční besídky bude turnaj dětí a turnaj dospělých.
Starší žáci, dorostenci a junioři začnou svůj turnaj od cca 15:00 hod do 18:00. Jsou však vítáni i na dopolední část, kdy bude souběžně s turnajem probíhat společenská část setkání.
 
STRŽI, DORCI, JUNIOŘI a jejich rodiče ať však přijdou nejpozději ve 14:30 do haly, tak abychom mohli udělat novou společnou hromadnou fotku.
 

Prosíme o vaše přihlášky obratem (odpovědí na e-mail fbchradeckralove@gmail.com), kdo se besídky zúčastní a rodiče, kteří nahlásí účast, tak od nich potřebuji vědět, zda se zúčastní aktivně i turnaje dospělých (u dětí to považujeme za samozřejmost. A to nejpozději do ST 19.12. do 12:00 hod, tak abychom měli čas připravit časové schéma celého dne.

Na besídce budeme jako každý rok tvořit „vánoční tabuli“, tak prosím vás rodiče, jestli byste s sebou nepřinesli nějaké dobroty pro společné pohoštění. Samozřejmě opět budeme vařit kávu nebo čaj, esspreso, možná se pokusíme i o tousty a párky – to však bude za mírný poplatek.
P.S. Prosíme všechny účastníky, ať si přinesou obuv na přezutí do haly. Na besídce se též budou prodávat lístky na florbalový ples a klubové věci z našeho fanshopu. 
 
Budeme se těšit na hojnou účast a v SO 22.12. na viděnou
výkonný výbor FbC HK
vanoce-2017-1100x618