NOVINKY

TOMÁŠ KREJČÍ: „CÍLEM JE PŘIPRAVIT HRÁČE NA KATEGORII DOROSTU“

ROZHOVOR S TRENÉREM STARŠÍCH ŽÁKŮ TOMÁŠEM KREJČÍM! 🎙️

Ahoj,

o víkendu vás čekají první zápasy. Jak hodnotíš letní přípravu? Na jakých věcech jste přes léto pracovali?

Ahoj,

v první řadě my, jako realizační tým, se už těšíme, až konečně začne turnajový kolotoč. Ale k tvé otázce, letní příprava byla o trochu jiná oproti loňskému roku. Letos přišlo mnoho nových hráčů, takže jsme je museli poznat, ale z mého pohledu byla letní příprava tvrdá a náročná. Na sestavení letní přípravy jsme si opravdu dali záležet. Pracovali jsme celkově na zlepšení fyzické kondice (rychlost, síla, obratnost, koordinace a další parametry).

V rámci přípravy na nadcházející sezónu jste byli i na dvou turnajích, nejdříve na Prague Games a následně na Unyp Cupu. Co vám přinesly tyto přípravné zápasy?

Prague Games byl pro nás poznávací turnaj, kde jsme hráče pozorovali z hlediska techniky a dovedností ve hře. Zároveň jsme měli konfrontaci se zahraničními kluby. Turnaj nám ukázal, v čem zaostáváme, ale odehráli jsme tam dobré zápasy. Na UNYP Cupu jsme sledovali, jak se kluci posunuli od letní přípravy po soustředění a samozřejmě to bylo i o tom odehrát další těžká utkání, kde by se nám měly poodkrýt silné a slabé stránky. S oběma turnaji jsme byli jako realizační tým spokojeni a to jak s úrovní, tak i s nasazením našich hráčů.

V uplynulém ročníku jste dosáhli na velký úspěch v podobě 3. místa na Mistrovství ČR. S jakými cíli vstupujete do nové sezóny?

Vloni se povedlo něco neskutečného, ale musíme jít krůček po krůčku. Výsledkový cíl pro letošní sezónu je opět postup na MČR. Náš největší cíl pro tuto sezónu je však vytvořit super partu a připravit hráče na kategorii dorostu.