NOVINKY

PŘEHLED ZÁPASŮ: MUŽI A SE PŘEDSTAVÍ V KUKLENÁCH, JUNIOŘI JEDOU DO BRNA!

PŘEHLED ZÁPASŮ: MUŽI A SE PŘEDSTAVÍ V KUKLENÁCH, JUNIOŘI JEDOU DO BRNA!

Sobota 24.11.
Muži A vs. 1. FbK Tábor (15:30, ZŠ Kukleny)
Muži B vs. FBC Orel Rtyně v Podkrkonoší B (10:30, ASVA Jaroměř)
Muži B vs. Hvězdy Česká Skalice (12:30, ASVA Jaroměř)
Junioři vs. Sokol Brno I EMKOCase Gullivers (16:00, VUT Cesa Brno I)
Dorost B vs. FbC Skuteč (9:00, Multifunkční MSH Skuteč)
Dorost B vs. 1. FBC Polička dorostenci (12:30, Multifunkční MSH Skuteč)
Mladší žáci bílí vs. FBC Trutnov (9:00, SH ZŠ R. Frimla Trutnov)
Mladší žáci bílí vs. KM Automatik FBK Jičín (10:35, SH ZŠ R. Frimla Trutnov)
Mladší žáci bílí vs. TJ Sokol Dvůr Králové nL (12:10, SH ZŠ R. Frimla Trutnov)
Elévové černí vs. DDM Holice (9:00, ZŠ Kukleny)
Elévové černí vs. FBC Peaksport Litomyšl (10:30, ZŠ Kukleny)
Elévové černí vs. FbK Orlicko – Třebovsko (12:40, ZŠ Kukleny)

Neděle 25.11.
Muži A vs. FBC Strakonice P.A. (14:30, ZŠ Kukleny)
Junioři vs. Bulldogs Brno (11:00, SH SportPoint Brno)
Starší žáci A vs. Florbal Primátor Náchod (10:20, Tréninkové centrum Sokol Pardubice)
Starší žáci A vs. FTC Vysoké Mýto (11:40, Tréninkové centrum Sokol Pardubice)
Starší žáci A vs. Sokol Pardubice (13:00, Tréninkové centrum Sokol Pardubice)
Starší žáci A vs. FBC Dobruška (14:20, Tréninkové centrum Sokol Pardubice)
Starší žáci B vs. KM Automatik FBK Jičín (9:40, MSH Litomyšl)
Starší žáci B vs. FBC Peaksport Litomyšl (11:00, MSH Litomyšl)
Starší žáci B vs. FBC Trutnov (DTJ) (12:20, MSH Litomyšl)
Starší žáci B vs. Sokol Pardubice B (14:20, MSH Litomyšl)
Starší žáci C vs. FBC Hvězdy Česká Skalice (9:50, MSH Holice)
Starší žáci C vs. FbC Letohrad Orel Orlice (11:30, MSH Holice)
Starší žáci C vs. XXX (HH:MM, MSH Holice)
Přípravka bílí vs. FBŠ Všestary (12:00, ZŠ Kukleny)
Přípravka bílí vs. DDM Nová Generace (13:30, ZŠ Kukleny)
Přípravka bílí II. vs. FBK Draci Hořice (9:30, ZŠ Kukleny)
Přípravka bílí II. vs. FBK Jičín (11:00, ZŠ Kukleny)
Přípravka černí vs. FBC Orel Rtyně v Podkrkonoší (11:30, ZŠ Kukleny)
Přípravka černí vs. FBŠ Všestary (13:00, ZŠ Kukleny)
Přípravka černí II. vs. Florbal Primátor Náchod (9:00, ZŠ Kukleny)
Přípravka černí II. vs. FBK Draci Hořice (10:30, ZŠ Kukleny)

received_334835477267921