NOVINKY

JAKUB ČERNÝ: „VE ZBÝVAJÍCÍCH UTKÁNÍCH V TOMTO KALENDÁŘNÍM ROCE BUDEME CHTÍT BODOVAT NAPLNO“

JAKUB ČERNÝ: „VE ZBÝVAJÍCÍCH UTKÁNÍCH V TOMTO KALENDÁŘNÍM ROCE BUDEME CHTÍT BODOVAT NAPLNO“

Komentář trenéra mužů A Jakuba Černého k víkendovým zápasům s Všestary a Prague Tigers:

V sobotním derby utkání se Všestary jsme kromě první třetiny, která byla z obou stran nervózní a plná nepřesností, podali velmi dobrý výkon po taktické, psychické a především týmové stránce. I když to herně občas skřípalo, šli jsme si odhodlaně pro tři body. Utkání jsme po většinu času kontrolovali a nakonec i zaslouženě zvítězili.

V nedělním utkání nebyla naše psychika, odhodlanost a zarputilost taková, jako v předchozím utkání. I když se jednalo o daleko kvalitnější a florbalovější utkání, soupeř šel bohužel za výhrou daleko více, než-li my. Vázla nám kombinace, rychlost provedení herních situací a rozhodování. Obrovsky jsme se nadřeli na gól, naopak lacino inkasovali a zaslouženě prohráli.

Víkend nám tedy jasně ukázal, že kvalitní tým na to, abychom vítězili, po všech stránkách určitě máme. Ale bez tvrdé a poctivé práce po dobu celých 60 minut utkání to samo určitě nepůjde. Ve zbývajících utkáních v tomto kalendářním roce budeme chtít bodovat naplno a tím se dostat do psychické a herní pohody.