NOVINKY

JAKUB ČERNÝ: „CÍLEM JE VYSNĚNÝ POSTUP DO NÁRODNÍ LIGY“

ROZHOVOR S JAKUBEM ČERNÝM (hlavní trenér mužů A)

Ahoj Kubo,

dnes odstartovala nová ligová sezóna pro náš A tým mužů, s jakými cíli vstupujete do sezóny a jak se změnil tým oproti loňské sezóně?

Dobrý den/ahoj,

jsme všichni plní očekávání. Cíle do sezóny jsou opět ty nejvyšší v podobě vysněného postupu do NL. Máme však také za úkol zkvalitnit tréninkový proces a opět, po odchodech některých kvalitních hráčů, poskládat silný a psychicky odolný tým, který bude táhnout za jeden provaz. A v neposlední řadě navodit a udržovat příjemnou a pozitivní atmosféru, aby nás všechny práce bavila.

Jak hodnotíš letní přípravu, přípravné zápasy a pohárová utkání?

S letní přípravou můžeme být spokojeni max. na 50%, vzhledem k pracovní vytíženosti a následných absencí některých hráčů na jednotlivých trénincích. S tím jdou ruku v ruce smíšené pocity z letních turnajů a přípravných utkání, kde však výsledek je až druhotný. Primárně nám všechna utkání poodkryla možnosti složení formací.

Co říkáš na dnešní derby se Všestary?

Zápas jsme měli pod kontrolou, ale nevyvarovali jsme se nepřesnostem, ze kterých soupeř hrozil a hlavně hloupých vyloučení. Jsme však velmi rádi a ceníme si tohoto důležitého a zaslouženého vítězství.

Zítra vás čeká souboj s Prague Tigers, se kterými jsme prohráli na přípravném turnaji v Kutné Hoře. Co očekáváš od tohoto zápasu?

Zítřejší zápas bude taktéž nesmírně obtížný po herní, taktické i psychické stránce, protože proti nám bude stát velmi kvalitní soupeř. Uděláme maximum pro to, abychom po tomto víkendu měli na kontě 6 bodů.