NOVINKY

JAKUB ČERNÝ: „CHCEME SOUPEŘŮM VNUTIT NÁŠ STYL HRY“

V uplynulém víkendu nás nečekalo rozhodně nic lehkého. Jednak přijel soupeř z Tábora, se kterým jsme v minulosti neměli dobrou bilanci, dále pak tým ze Strakonic, který hrál Národní ligu a oba zápasy jsme sehráli na palubovce v Kuklenách, na které vůbec netrénujeme. V prvním zápase nám vyšla perfektně první třetina, kde jsme hráli dle našich představ. Ve druhé i třetí třetině jsme střídali dobré pasáže s těmi horšími a i vlivem ztráty počáteční 100% koncentrace jsme soupeře pustili do zápasu a lehce hazardovali s výsledkem. Nakonec jsme však zápas plný důrazných osobních soubojů a slovních přestřelek zvládli poměrem 8:5 a připsali si velmi cennou výhru. Druhý zápas byl z našeho pohledu dobře zvládnutý po taktické, fyzické, psychické a týmové stránce od začátku až do konce. Mohli jsme však vyhrát i daleko větším rozdílem. Nicméně toutu hrou bychom se měli prezentovat v každém utkání. Jsme rádi, že si další hráči připsali premiérové trefy. Chceme mít po celou dobu utkání hru pod kontrolou, udávat tempo hry a soupeři vnutit náš styl hry. Týmový a bojovný výkon k tomu je samozřejmostí. Jsme velmi rádi a především si velice ceníme dalších 6 bodů do ligové tabulky. Jsme však nohama pevně na zemi a pracujeme tvrdě dále.