NOVINKY

JAKUB ČERNÝ: „BUDEME SE DŮSLEDNĚ PŘIPRAVOVAT NA ZBYTEK DŮLEŽITÝCH LIGOVÝCH ZÁPASŮ A VZHLÍŽET K BARÁŽI“

Komentář trenéra mužů Jakuba Černého k pátečnímu zápasu se Všestary:

V pátek jsme odehráli v pořadí druhé derby se soupeřem ze Všestar. Čekali jsme velmi těžké utkání po fyzické i psychické stránce, což se potvrdilo. Do zápasu jsme přes všechny přípravy a varování vstoupili hororově a zaslouženě prohrávali 4:0. Nefungovalo nám z hola nic. Pomohla nám však branka na konci 1. třetiny. O pauze jsme si vyříkali, jakých chyb se dopouštíme a kde musíme začít urychleně lépe pracovat a od druhé třetiny do konce zapasu jsme již byli lepším týmem. Zápas jsme dokázali ještě ve druhé třetině vyrovnat a ve třetí třetině pak zvrátit na naší stranu. Obrovský dík patří skvělým fanouškům, kteří vytvořili zápasu důstojnou atmosféru a hnali nás za vítězstvím! Celkove jsme se však přes přípravu na herní styl soupeře a velkým varováním z průběhu výsledku minulého zápasu nedokázali velkým výpadkům v koncentraci, nedůrazu a ztrátám v rozehře vyvarovat. Roli sehrála i slabší zkušenost a vyzrálost týmu. To nás stálo určitě lepší výsledek, který mohl a měl být podpořen kvalitnějším výkonem. Takto se prezentovat už nesmíme! V barážových utkáních by se nám to mohlo zle vymstít. Budeme se však důsledně připravovat na zbytek důležitých ligových zápasů a vzhlížet k zápasům v baráži, které pro nás budou vrcholem sezóny.