NOVINKY

HODNOCENÍ SEZÓNY: STARŠÍ ŽÁCI A

SÉRIE HODNOCENÍ SEZÓNY 2019/2020 OČIMA HLAVNÍCH TRENÉRŮ POKRAČUJE! 🔥

Dalším týmem, u kterého budeme hodnotit sezónu jsou starší žáci A pod vedením hlavního trenéra Tomáše Krejčího. 🎙

Hodnocení sezóny STARŠÍCH ŽÁKŮ A očima hlavního trenéra:

V první tréninkové skupině se sešli velice šikovní a schopní hráči ročníku 2005 a 2006, kteří utvořili mezi sebou super partu, i když samozřejmě občas byly nějaké nesrovnalosti, vždy se vše vyřešilo a kluci se dali opět dohromady, aby táhli za jeden provaz. Vždy jsme se snažili zapojovat hráče i ze druhé tréninkové skupiny, aby tito hráči měli motivaci se dostat do “áčka” a naopak hráči z “áčka” neměli nic jistého a museli pořád makat.

Tato zkušenost se nám potvrdila a tím se nám podařilo vytvořit silný tým, který měl za cíl postoupit na letošní MČR. Letošní sezónu hodnotíme pozitivně. Naši hráči ukázali svou šikovnost, soudržnost a sílu ve velice vyrovnaných zápasech, ačkoliv někdy tak výsledky nevypadaly. Kluci ukázali, že to jsou florbalisté. Na florbale jim hodně záleží a chtějí se mu věnovat a něčeho v něm dosáhnout. Letošní sezónu jsme zakončili na druhém místě o tři body za prvním. Šance na první místo tam byla, ale bohužel v této situaci, která nastala byla sezóna předčasně ukončena. Pokud by sezóna pokračovala dál, tak věříme, že postup na MČR by kluci zvládli. Buď rovnou z prvního postupového místa nebo po vyhraném playoff.

Děkujeme hráčům za jejich nasazení v zápasech a trénincích, také děkujeme rodičům za super podporu při zápasech a občas trpělivosti, při náhlých změnách v trénincích.

Přejeme pevné zdraví VŠEM, pohodu, klid a těšíme se na další shledání.