NOVINKY

HODNOCENÍ SEZÓNY: PŘÍPRAVKA ČERNÍ

ZAČÍNÁ NÁM SÉRIE HODNOCENÍ ZKRÁCENÉ SEZÓNY 2019/2020 OČIMA HLAVNÍCH TRENÉRŮ VŠECH NAŠICH TÝMŮ! 🔥

Tuto sérii odstartuje tým přípravka černí pod vedením hlavního trenéra Martina Huška. 🎙

Hodnocení sezóny PŘÍPRAVKA ČERNÍ očima hlavního trenéra:

Tato sezona byla velkým generačním zlomem. Do elévů zamířila silná skupina hráčů ročníku 2010. Stav na konci utkání je vždy 0:0, ale kluci a jedna slečna zajišťovali místy až strašidelnou herní převahu. A o tu jsme na začátku sezony po větším náboru měli přijít a také přišli. Hledali jsme nové lídry. Hledali cestu, jak stejný oheň co pro hru hoří v hrudích taťků a některých maminek, zapálit i u jejich ratolestí (na konci sezony, tak 90% úspěšnost). Vedle všeobecných pohybových dovedností, letěl i florbal – vedení míčku, kličky, kreativita… dominantní záležitosti naší věkové kategorie.
Velmi poděkovat chceme rodičům, bez mrknutí nastupovali do všech rolí, které bylo třeba zabezpečit pro zdárný průběh sezony a leckdy nám byli oporou.

Trochu informací k hráčům, pracovali a během posledního turnaje si mohli říci, že část herní převahy je po 6 měsících zpět. Z Honzy Brože roste lídr týmu, k dokonalosti stačí větší úcta k všem hráčům, Daniel se naučil rozhodovat utkání, Matyáš začal vnímat, co se děje na hřišti, Honza Kaplan naše rychlonožka se učí běhat účelově, Kuba Žbánek udělal jeden z největších hráčských posunů – z pomalého odpalovače míčků posun k zajímavému hráči, Honza Toužil roste ve velkého bojovníka, Matěj má velmi dobře nakročeno, jen si začít více věřit, Lukáš je na hřišti fyzicky nezničitelný, Oliver se začíná ve hře pomalu orientovat, Toma Marného sužovalo zdraví, ale myslíme, že našel svůj sport, Petr se již na hřišti dokáže rozběhnout, Vítek si zatím cestu k florbalu hledá – přejeme mu, aby ji nakonec našel, Kuba Fejgl má nejšikovnější ruce týmu, pokud se mu podaří zrychlit, tak nebude u soupeřů oblíbeným hráčem, Vítek Kleibert začal běhat s míčkem i dopředu, jeho rychlá otočka kolem hráče je úžasná, jeho vysoké hole strašidelné, Vojta se stává hráčem, Jaromír má florbalově velmi zajímavé chvilky, zajímavou střelu a pokud dokáže přijmout, že florbal není individuální sport, tak se všichni těšíme, Ota střelec týmu, nejtvrdší golfový úder u černých, ale i nejčastěji padající hokejka ve hře, Ríša největší skrytý talent, Marek budoucí „nepříjemný“ obránce, který se naučil nejenom odpalovat míček, Tomáš Josef úspěšně hledá své místo na hřišti, Jáchym se naučil zvládnout trénink bez přítomnosti rodičů a k tomu mu gratulujeme.

Tak to je průřez naší sezonou, s vírou že se ještě do prázdnin potkáme.

Martin Hušek a Vojta Koudela