NOVINKY

HODNOCENÍ SEZÓNY: PŘÍPRAVKA BÍLÍ

SÉRIE HODNOCENÍ SEZÓNY 2019/2020 OČIMA HLAVNÍCH TRENÉRŮ POKRAČUJE! 🔥

Dalším týmem, u kterého budeme hodnotit sezónu je přípravka bílí pod vedením hlavního trenéra Petra Drahoňovského. 🎙

Hodnocení sezóny PŘÍPRAVKA BÍLÍ očima hlavního trenéra:

Generační obměna jak o ní hovořil Martin postihla i přípravku bílou. Ročník 2010 je velmi silný a můžeme doufat, že kluci u florbalu vydrží a budou ve starších kategoriích svůj potenciál naplňovat. Na začátku sezóny v přípravce zůstalo pár starších hráčů, ale většina byli pětiletí a šestiletí borci. Během září jsme tým doplnili i staršími hráči ročníky 2011 a 2012 a vznikl velmi zajímavý a věkově vyvážený kolektiv.
Co se týče tréninkového procesu, tak se nezaměřujeme pouze na florbal, ale kromě florbalky a děrovaného míčku se hodně kamarádíme se švédskými bednami, kruhy, lavičkami a žíněnkami. Věnujeme se hodně koordinaci, zařazujeme gymnastické prvky a v neposlední řadě pilujeme i rychlost. Věnujeme se i jiným sportům abychom u našich svěřenců pěstovali i všestrannost. Je hezké vidět, jak se kluci postupně zlepšují ve všech činnostech .
Zápasy nebudu hodnotit z hlediska výsledků, každý zápas končí 0:0 a výsledky pro nás nejsou podstatné. Zápasy bereme jakou součást tréninků a hlavní prioritou pro nás je zaujetí pro hru a práce s míčkem v rychlosti. Chceme aby se kluci dostali ze „svízelných“ situací na hřišti vlastní chytrostí a kreativitou s míčkem na florbalce a zbytečně se ho nezbavovali.
V neposlední řadě patří velký dík také rodičům, kteří nám pomáhají s organizací při turnajích, pomáhají připravovat hřiště před tréninkem a uklízet po tréninku, perou dresy a zajišťují i další činnosti. Největší radost máme z toho, že nemáme v týmu žádné „přemotivované“ rodiče, kteří by hráče stresovali, ale naopak umí své děti pochválit.

Petr Drahoňovský, Radim Kunart a Michal Kunart