NOVINKY

HODNOCENÍ SEZÓNY: MLADŠÍ ŽÁCI BÍLÍ

SÉRIE HODNOCENÍ SEZÓNY 2019/2020 OČIMA HLAVNÍCH TRENÉRŮ POKRAČUJE! 🔥

Dalším týmem, u kterého budeme hodnotit sezónu jsou mladší žáci bílí pod vedením hlavního trenéra Davida Šimečka. 🎙

Hodnocení sezóny MLADŠÍCH ŽÁKŮ BÍLÝCH očima hlavního trenéra:

Od začátku sezóny bylo mladších žáků bílých méně než černých. Několikrát se nám stalo, že na tréninku bylo i 10 a méně hráčů a to převážně z důvodu dlouhodobějších zranění či nemocí. Ale nám to vůbec nevadilo, v těchto situacích se můžeme hráčům věnovat více individuálně a tréninkový proces tomu přizpůsobit. Zároveň výhodou je i vybavení, které je na Pouchově na vysoké úrovni a my jsme se snažili ho maximálně využívat. Ať už to jsou balanční podložky, expandery, gym bally, medicinbaly, překážky, koordinační žebříky a pak také florbalové narážeče (přihrávka, první dotek, střela z první) a skillery (na jemnou techniku, vedení míčku a driblink). Ve zkratce, trénování mladších žáků bílých i černých spělo ke společným cílům, ale cesta byla trochu jiná.

Náplň tréninků a roční tréninkový plán jsem se snažil shrnout ve včerejším hodnocení mladších žáků černých, takže kdo nečetl, tak tam najdete všechno, co se týče, tréninků, zápasů a našich cílů.

Jak už jsem psal, černí i bílí trénovali víceméně stejné věci, jen třeba trochu jinou formou, abychom i my trenéři měli zpětnou vazbu, co je efektivní, co méně, co hráče více baví a zároveň hráči, kteří trénují s oběma týmy, neměli stejná cvičení a stereotyp.

Stejně tak bych poděkovat skvělým rodičům za podporu a pomoc během cele sezóny! Děkujeme a vážíme si Vašeho přístupu.

Věřím, že situace u nás i ve světě se uklidní a my se budeme moci zúčastnit plánovaných neligových turnajů. Zároveň budeme určitě chtít uspořádat rozlučku mladších žáků černých i bílých, a to jak pro hráče, tak i pro rodiče po vzoru loňského roku na Biřičce.

Všem Vám přejeme pevné zdraví a těšíme se na další společné florbalové zážitky!

David Šimeček, Roman Kremeník, David Píro, Ondra Vykydal, Vojta Nosek a Marian Smolka