NOVINKY

HODNOCENÍ SEZÓNY: ELÉVOVÉ ČERNÍ

SÉRIE HODNOCENÍ SEZÓNY 2019/2020 OČIMA HLAVNÍCH TRENÉRŮ POKRAČUJE! 🔥

Dalším týmem, u kterého budeme hodnotit sezónu jsou elévové černí pod vedením hlavního trenéra Michala Urbana. 🎙

Hodnocení sezóny ELÉVOVÉ ČERNÍ očima hlavního trenéra:

V této sezóně jsem měl tu čest pracovat s velmi šikovnými dětmi, které měli chuť a touhu se zlepšovat v jednotlivých florbalových činnostech. V průběhu sezony se k nám přidala hrstka nových hráčů. Ohledně náplně tréninků v průběhu sezóny jsme se snažili zaměřit na florbalové činnosti hráče, ať už to je florbalový driblink, koordinační cvičení a nebo vedení míčku. Věnovali jsme se i jiným sportům jako je třeba fotbal, házená, basketbal jen proto, abychom u dětí nevytvořili specializaci přímo na florbal, ale aby byly komplexně založeni pro sport a zároveň tyto sporty také sloužily jako kompenzace těla od florbalu a také odreagování.

Během sezóny se ukázalo u dětí, že mají velký zájem o tento sport a že mají chuť se zdokonalovat.

Zápasy není zapotřebí nijak hodnotit poněvadž všechny zápasy skončily s výsledkem 0:0. Turnaje jsme brali jako tréninky, které nám mají ukázat, jak na tom děti jsou a jak se posouvají ve florbalových činnostech dále a co je ještě zapotřebí s nimi pilovat. Důležité u této kategorie je, aby děti tento sport bavil a aby v něm pokračovali i nadále. V zápasech jsme po dětech chtěli, aby z nepříjemné situace se dostali svojí florbalovou kreativitou a nebo svojí florbalovou chytrostí.

Naposled bych chtěl poděkovat všem rodičům, kteří se podíleli na organizaci domácích turnajů a také za podporu na turnajích mimo Hradec.

Michal Urban, Michal Jarka, David Krása, Jan Čihák, Ondřej Kolda